Siirry sivun sisältöön
Heinolan Taitoluistelijat ry
Valikko
Etusivu
Seura & yhteystiedot
Avaa
+
Sulje
-
Valmentajat
Johtokunta ja yhteystiedot
Seuravaatteet
Jäsenedut ja seuran tukeminen
Kilparyhmät
Avaa
+
Sulje
-
K1
K2
Flipit
Luistelukoulut
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä luistelukouluista
Luistelukoulu
Taitoluistelukoulu
Koululaiset
Perheluistelu
Aikuisten alkeisryhmä
Teemakalenteri
Tärkeää tietoa varusteista
Harrasteryhmät
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä harrasteryhmistä
Taitajat
Ice Team Lafitè
Tärkeää tietoa varusteista
Harjoitusaikataulut
Ilmoittautuminen
Kuvagalleria
Tapahtumat ja kilpailut
Avaa
+
Sulje
-
Kilpailukalenteri
Avaa
+
Sulje
-
Kauden 2021-2022 kilpailut
Kauden 2020-2021 kilpailut
Kauden 2019-2020 kilpailut
Kauden 2018-2019 kilpailut
Kauden 2017-2018 kilpailut
Kauden 2016-2017 kilpailut
Näytökset
Seuran järjestämät kilpailut 2023-2024
Avaa
+
Sulje
-
YL SENIORIT, JUNIORIT JA NOVIISIT 1. LOHKOKILPAILU (L3) 4.-5.11.2023
SILTA CUP 2024
TÄHTIYSTÄVÄT - Kutsukilpailu 16.3.2024
Seuran järjestämät kilpailut 2022-2023
Avaa
+
Sulje
-
YL SM-noviisit, Debytantit / JT SM- ja Nov.sarjat 22.-23.10.2022
Silta Cup 2023
Seuran järjestämät kilpailut 2021-2022
Avaa
+
Sulje
-
YL Noviisit lohkokilpailu 8.1.2022
Silta Cup -kutsukilpailu 19.-20.2.2022
Seuran järjestämät kilpailut 2020-2021
Avaa
+
Sulje
-
Kutsukilpailu 21.11.2020
Seuran järjestämät kilpailut 2019-2020
Avaa
+
Sulje
-
Juniorien ja senioreiden L2 1. valintakilpailu sekä Noviisien kutsukilpailu 16-17.11.2019
Hämeen Alueen Syyskilpailu 2.11.2019 ja 16.11.2019
Seuran järjestämät kilpailut 2018-2019
Avaa
+
Sulje
-
Tähtisarjojen kutsukilpailut 14.10.2018
Hämeen Alueen Aluemestaruuskilpailut ISU-Sarjoille 16.2.2019
Aluefinaalit B-Silmuille ja aluesarjoille 17.2.2019
Kutsukilpailu Tinteille, Mineille ja Taitajille 16.2.2019
Megafinaali A-Silmuille
Seuran järjestämät kilpailut 2017-2018
Avaa
+
Sulje
-
ML Minorit ja YL Debytantit 1.valintakilpailut 11.11.2017
Avaa
+
Sulje
-
ML Käsiohjelmatiedot
Hämeen alueen syyskilpailu Silmuille ja aluesarjoille 12.11.2017
Hämeen aluemestaruuskilpailut ISU-sarjoille
Megafinaali A-Silmuille
Aluefinaalit B-Silmuille ja aluesarjoille
Seuran järjestämät kilpailut 2016-2017
Avaa
+
Sulje
-
Kutsukilpailu Tähti -ja Aluesarjoille 2.10.2016
Hämeen alueen Kevätkilpailu Silmuille ja aluesarjoille 14.1.2017
Kutsukilpailut ja A-Silmujen Timanttifinaali 11.2.2017
Aluemestaruuskilpailut ISU-sarjoille (ei A-silmut) 12.2.2017
Retket
Testit
Avaa
+
Sulje
-
2020
2021
2021
Tällä sivustolla käytetään evästeitä.
Lue lisää evästeistä.
Valitse käytettävät evästeet
Välttämättömät
Tilastointi
Markkinointi
Salli vain valitut
Salli kaikki