Versowood Arena
  Urheilukatu 2,
  18100 Heinola

  Heinolan taitoluistelijat Ry
  Urheilukatu 2,
  18100 Heinola

  taitoluistelu@heita.fi
  ilmoittautumiset@heita.fi
  luistelukoulu@heita.fi

  Luistimien teroitus
  Jarmo Laine
  050-533 7992


A A A

Puheenjohtaja
Marita Lemettinen
marita.lemettinen@gmail.com
050-494 1041
Sihteeri, kilpailusihteeri
Merja Laine
merja.laine@ppc.inet.fi
050-359 8755
Rahastonhoitaja
Heidi Koskinen
heidi.koskinen@phnet.fi
044-334 8780
Luistelukouluvastaava
Kirsi Kaukonen
kirsi.kaukonen@pp.phnet.fi
040-537 9040
Johtokunnan jäsen
Marja-Liisa Parkkima
marja-liisa.parkkima@phnet.fi
Johtokunnan jäsen
Henrika Pekkola
henrika.pekkola@gmail.com
Johtokunnan jäsen
Eija Liikola
eija.liikola@gmail.com
Päävalmentaja
Mervi Liimatainen
mervi.liimatainen@heita,fi
0400 617937



Sivut: Markus Salminen, Nesciweb
Valokuvat: Katariina Hirvonen & Heinolan taitoluistelijat